29-10-2011 1. Runde Skrydstrup DGI Cross

Startnr. Navn Hold Netto-tid Placering Klasse
62 Felicia Damm KOLDING KFUM 00:14:11 1 K 6
462 Lærke Danielsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:14:26 2 K 6
484 Annabel Voigt Andresen Vojens løbeklub 00:19:09 3 K 6
509 Sarah Kjær Rødekro-IF Motion 00:19:46 4 K 6
293 Camilla Hauerberg Rødekro-IF Motion 00:13:52 1 K 8
384 Tine Van Overeem Danielsen Rødekro-IF Motion 00:14:25 2 K 8
599 Emma Jensen AAIG Aabenraa 00:14:37 3 K 8
26 Sofie G. Jensen Klomk 00:15:04 4 K 8
483 Kathrine Voigt Andresen Vojens løbeklub 00:17:38 5 K 8
729 Emilie Skov Johannsson Vojens løbeklub 00:19:42 6 K 8
350 Anders Bisgaard Rødekro-IF Motion 00:10:05 1 M 8
301 Victor Thomsen Rødekro-IF Motion 00:10:31 2 M 8
610 Frederik Peter Duus Gydesen AAIG Aabenraa 00:11:44 3 M 8
88 Kevin Salby AAIG Aabenraa 00:11:48 4 M 8
665 Mads Stamholt AAIG Aabenraa 00:11:59 5 M 8
425 Bjørn Jepsen Sygehus Sønderjylland 00:13:08 6 M 8
672 Rasmus Ditlefsen Esbjerg Tri & Multisport 00:13:49 7 M 8
378 Rasmus Myrthu Rødekro-IF Motion 00:13:52 8 M 8
463 Tobias Danielsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:14:06 9 M 8
539 Magnus Lund Vejen AF - atletik og løbemotion 00:17:12 10 M 8
61 Anastacia Damm KOLDING KFUM 00:09:49 1 K 10
743 Amalie Holmelund Jørgensen KOLDING KFUM 00:11:21 2 K 10
734 Sofie Clausen Rødekro-IF Motion 00:12:34 3 K 10
733 Mai Autzen Rødekro-IF Motion 00:13:58 4 K 10
735 Cicilie Andersen Rødekro-IF Motion 00:15:58 5 K 10
307 Anna Dahl Haderslev Tri 2000 00:16:15 6 K 10
535 Nina Lund Vejen AF - atletik og løbemotion 00:17:12 7 K 10
488 Stine Truelsen Vojens løbeklub 00:17:25 8 K 10
702 Jeppe Block Paulsen Ballum I.F. 00:09:27 1 M 10
89 Oliver Salby AAIG Aabenraa 00:10:02 2 M 10
165 William Albertsen Asklund KOLDING KFUM 00:10:43 3 M 10
448 Benjamin Jessen Vojens løbeklub 00:11:37 4 M 10
395 Rasmus Andersen Rødekro-IF Motion 00:11:54 5 M 10
201 Christian Mikkelsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:12:04 6 M 10
558 Thor Froitzheim Hundebøl GIG - Løb og motion Gråsten 00:12:24 7 M 10
557 Bjørn Froitzheim Hundebøl GIG - Løb og motion Gråsten 00:12:28 8 M 10
202 Christoffer Mikkelsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:14:58 9 M 10
381 Katrine Porsborg HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:09:48 1 K 12
669 Nina Krarup Esbjerg Tri & Multisport 00:10:08 2 K 12
487 Emma Boskov Hundevadt HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:11:40 3 K 12
467 Søs Alberte Iversen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:11:45 4 K 12
542 Kathrine Faarbæk Vejen Tri & Motion 00:11:58 5 K 12
550 Celina Kulby AAIG Aabenraa 00:13:24 6 K 12
100 Svend Matzen Rødding Cross 00:09:25 1 M 12
291 Jacob Hauerberg Rødekro-IF Motion 00:09:46 2 M 12
740 Anders Holmelund Jørgensen KOLDING KFUM 00:09:51 3 M 12
449 Levi Jessen Vojens løbeklub 00:10:43 4 M 12
737 Sofus Pedersen Vidar Atletik 00:10:58 5 M 12
736 Christoffer Hagn-Meincke Meincke 00:11:05 6 M 12
25 Simon G. Jensen Klomk 00:11:18 7 M 12
240 Jonas Sørensen Østergaard Vojens løbeklub 00:11:54 8 M 12
739 Jeppe Thinghuus DGI dagskort 00:12:05 9 M 12
464 Jakob Danielsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:12:43 10 M 12
197 Christian Ditlevsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:13:39 11 M 12
444 Jens Saldern Juhl AAIG Aabenraa 00:17:48 12 M 12
439 Emilie Ørum Damgaard KOLDING KFUM 00:20:02 1 K 14
406 Sidsel K. Rasmussen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:23:08 2 K 14
549 Trine Beck Abramsen Sygehus Sønderjylland 00:26:01 3 K 14
475 Carina Wacker Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:26:39 4 K 14
622 Minna Pedersen Rødding Cross 00:29:04 5 K 14
323 Cecilie Kehlet Schreiner Haderslev Tri 2000 00:30:17 6 K 14
770 Sara Østergaard Vojens løbeklub 00:33:02 7 K 14
64 Nikolaj Bangsgaard Vejle IF 00:17:28 1 M 14
90 Alexander Salby AAIG Aabenraa 00:18:07 2 M 14
283 Philip Hansen Rødekro-IF Motion 00:18:49 3 M 14
709 Nicolas Lassen AAIG Aabenraa 00:19:37 4 M 14
597 Tobias Jensen AAIG Aabenraa 00:19:38 5 M 14
333 Nick Kjær Mikkelsen Vejle IF 00:20:29 6 M 14
404 Søren Laasholdt Rødekro-IF Motion 00:24:09 7 M 14
420 Christian O. Vestergaard AAIG Aabenraa 00:25:47 8 M 14
673 Eline Krarup Esbjerg Tri & Multisport 00:21:51 1 K 16
726 Xenia Rasmussen SINE/ECCO 00:27:51 2 K 16
145 Charlotte Schultz BCK løb 00:28:37 3 K 16
210 Julie Guldbrandt Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:28:39 4 K 16
208 Julie Bauer-Jensen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:31:10 5 K 16
724 Rasmus Hjorth Christensen SINE/ECCO 00:24:19 1 M 16
722 Rasmus Krudt Sørensen SINE/ECCO 00:26:49 2 M 16
495 Peder Christian Mølbak Jensen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:28:16 3 M 16
727 Kristoffer Felipe Lund-Larsen SINE/ECCO 00:28:18 4 M 16
670 Tim V. Ethelberg Esbjerg Tri & Multisport 00:29:18 5 M 16
148 Sebastian Hartmann BCK løb 00:29:57 6 M 16
809 Jakob Thinghuus DGI dagskort 00:31:33 7 M 16
808 Simon Durand DGI dagskort 00:32:23 8 M 16
830 Martin Hing Andersen KOLDING KFUM 00:33:19 9 M 16
166 Frederik Albertsen Asklund KOLDING KFUM 00:33:52 10 M 16
537 Jonas Lund Vejen AF - atletik og løbemotion 00:40:01 11 M 16
719 Nicoline Sillesen Vejle IF 00:22:11 1 K 18
354 Rikke Detlefsen Rødekro-IF Motion 00:22:21 2 K 18
207 Christine Bauer-Jensen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:24:48 3 K 18
344 Ida Kastbjerg Steffensen Rødekro-IF Motion 00:27:30 4 K 18
32 Mette Lyngholm Larsen Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:29:55 5 K 18
771 Sara Durand DGI dagskort 00:33:39 6 K 18
243 Niels Bo Wilhelmsen AAIG Aabenraa 00:27:48 1 M 18
380 Nicolai Schultz Rødekro-IF Motion 00:31:00 2 M 18
513 Nikolai Wollesen Rødekro-IF Motion 00:35:45 3 M 18
402 Jens Laasholdt Rødekro-IF Motion 00:36:36 4 M 18
349 Emil Jansen Rødekro-IF Motion 00:37:05 5 M 18
359 Baptiste Aulanier DGI dagskort 00:37:05 6 M 18
518 Line Agergaard Rødekro-IF Motion 00:19:05 1 K 20
756 Katrine Nøjsen Fallesen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:22:54 2 K 20
27 Anna Katrine Olsen DGI dagskort 00:25:47 3 K 20
81 Mathilde Faaborg Hansen Ribe Motion 00:26:28 4 K 20
303 Stine Thomsen Rødekro-IF Motion 00:27:04 5 K 20
650 Louise Eriksen AAIG Aabenraa 00:28:08 6 K 20
426 Helle Otte Sygehus Sønderjylland 00:28:48 7 K 20
711 Maria Selimann Andersen Læborg Runners 00:29:31 8 K 20
694 Lene Johannsen Run For Life Ravsted 00:29:31 9 K 20
566 Lærke Selimann Andersen Læborg Runners 00:30:24 10 K 20
578 Lene Fredslund BCK løb 00:35:09 11 K 20
118 Kristian Rosen Madsen AAIG Aabenraa 00:27:57 1 M 20
478 Alain Nsababera HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:28:53 2 M 20
33 Jens Leick Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:28:59 3 M 20
648 Karsten Laursen AAIG Aabenraa 00:30:06 4 M 20
519 Lars Winther Christensen Guderup Løbeklub 00:31:39 5 M 20
530 Tim Tørnes Pedersen ØIF LØBERNE 00:31:45 6 M 20
258 Morten Bernhardt Petersen DGI dagskort 00:31:59 7 M 20
680 Carsten Thomsen Run For Life Ravsted 00:33:34 8 M 20
363 Anders H. Hansen Løgumkloster Løbemotion 00:34:43 9 M 20
632 Mikkel Christiansen Læborg Runners 00:36:09 10 M 20
824 Rasmus B. Pedersen Løgumkloster Løbemotion 00:37:11 11 M 20
526 Søren Winther Christensen Guderup Løbeklub 00:38:07 12 M 20
577 Henrik Hundebøl BCK løb 00:42:36 13 M 20
479 Eva Jacobsen Vojens løbeklub 00:26:08 1 K 30
30 Tenna Lyngholm Larsen Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:26:34 2 K 30
546 Tanja Hybschmann BOG løb 00:27:25 3 K 30
767 Iben Rostgaard Timmermann ØIF LØBERNE 00:27:34 4 K 30
184 Monika Petersen HFIF Motion 00:27:48 5 K 30
682 Malene Thomsen Run For Life Ravsted 00:28:21 6 K 30
82 Jonna Traneskov Jensen Jensen og Juhl 00:30:28 7 K 30
570 Anne Louise Hartebeck Læborg Runners 00:31:52 8 K 30
628 Tetina Rix Vidar Motion 00:32:01 9 K 30
52 Lene Skov Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:34:25 10 K 30
318 Per Skovrup Haderslev Tri 2000 00:28:20 1 M 30
236 Michael Jakobsen AAIG Aabenraa 00:28:33 2 M 30
356 Martin Egtved AAIG Aabenraa 00:28:56 3 M 30
19 Ulrik Jessen DGI dagskort 00:29:13 4 M 30
481 Martin Lyngkjær Andresen Vojens løbeklub 00:29:25 5 M 30
826 Preben Ellehede HAGI 00:30:39 6 M 30
653 Rune Kayser Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:30:49 7 M 30
476 Brian Christensen Vojens løbeklub 00:31:20 8 M 30
262 Nis Christian Matthiessen BOG løb 00:33:52 9 M 30
326 Stefan Fugl Hansen Haderslev Tri 2000 00:35:14 10 M 30
677 Ole Eschelsen Run For Life Ravsted 00:35:47 11 M 30
805 Anders Kerstens ECCO Running 00:35:48 12 M 30
698 Jesper Andreasen Nustrup UF 00:39:31 13 M 30
290 Lene Hauerberg Rødekro-IF Motion 00:23:09 1 K 35
461 Birgitte Knudsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:23:31 2 K 35
559 Betina Hundebøl GIG - Løb og motion Gråsten 00:23:32 3 K 35
153 Ulla Runner Henriksen Ribe Motion 00:24:49 4 K 35
107 Trine Staanum AAIG Aabenraa 00:25:59 5 K 35
662 Maria Vendelbo Madsen AAIG Aabenraa 00:26:13 6 K 35
69 Charlotte Kaspersen Klomk 00:26:16 7 K 35
83 Lene Juhl Jensen og Juhl 00:26:34 8 K 35
506 Berit Kjær Rødekro-IF Motion 00:26:44 9 K 35
712 Birgitte Fink Henriksen Christiansfeld Løbeklub 00:26:49 10 K 35
647 Diana Ivang Løgumkloster Løbemotion 00:26:50 11 K 35
583 Annette Jacobsen AAIG Aabenraa 00:27:23 12 K 35
675 Tanja Løtzsch Petersen BOG løb 00:27:24 13 K 35
263 Linda Kramer HAGI 00:27:40 14 K 35
447 Annemarie Westergaard Vojens løbeklub 00:27:58 15 K 35
312 Marianne Bruhn Kjeldsen Haderslev Tri 2000 00:28:30 16 K 35
486 Linda Skov Johannsson Vojens løbeklub 00:31:12 17 K 35
36 Ole M Pedersen ØIF LØBERNE 00:26:41 1 M 35
821 Kasper Mikkelsen DGI dagskort 00:27:08 2 M 35
552 Brian Otto GIG - Løb og motion Gråsten 00:27:38 3 M 35
320 Lasse Skare Therkildsen Haderslev Tri 2000 00:28:04 4 M 35
45 Flemming Oltmann Løgumkloster Løbemotion 00:28:32 5 M 35
655 Mikael Henriksen Christiansfeld Løbeklub 00:29:27 6 M 35
827 Johnny Skoven HAGI 00:29:59 7 M 35
664 Christian Stamholt AAIG Aabenraa 00:30:05 8 M 35
266 Peter Fürst HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:30:11 9 M 35
580 Thomas Teglgård Andersen Vidar Motion 00:30:12 10 M 35
704 Lars Kjær Petersen Christiansfeld Løbeklub 00:31:07 11 M 35
319 Karim Shuoker Haderslev Tri 2000 00:31:38 12 M 35
357 Jan Eriksen AAIG Aabenraa 00:31:45 13 M 35
171 Jesper Gregersen Vejen AF - atletik og løbemotion 00:32:04 14 M 35
157 Dennis Langelund BCK løb 00:32:32 15 M 35
658 Anders Blok AAIG Aabenraa 00:32:35 16 M 35
676 Simon Nymann Sørensen Vilstrup UIF 00:32:50 17 M 35
490 Jens Roed Vojens løbeklub 00:34:27 18 M 35
482 Michael Kjær HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:34:28 19 M 35
505 Palle Kjær Rødekro-IF Motion 00:34:34 20 M 35
11 Christoffer Brandt Ribe Motion 00:34:35 21 M 35
529 Bjarne Blom ØIF LØBERNE 00:34:36 22 M 35
828 Svend Gammelgaard HOR 00:34:38 23 M 35
600 Carsten Krüger Nielsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:36:23 24 M 35
692 Henrik Skade BOG løb 00:36:44 25 M 35
289 Allan Hauerberg Rødekro-IF Motion 00:36:53 26 M 35
703 Steffen Paulsen Ballum I.F. 00:37:51 27 M 35
311 Christian Christrup Kjeldsen Haderslev Tri 2000 00:39:55 28 M 35
825 René Skafte Hansen Christiansfeld Løbeklub 00:41:30 29 M 35
183 Rasmus Fogh HFIF Motion 00:42:30 30 M 35
355 Betina Detlefsen Rødekro-IF Motion 00:20:38 1 K 40
666 Lykke Krarup Esbjerg Tri & Multisport 00:21:05 2 K 40
237 Tina Mikkelsen Vejle IF 00:21:49 3 K 40
297 Dorte Clausen Rødekro-IF Motion 00:22:06 4 K 40
321 Iben Kehlet Seiersen Haderslev Tri 2000 00:22:13 5 K 40
565 Pia Schmidt Andersen Læborg Runners 00:22:23 6 K 40
524 Dorthe Berg Rødekro-IF Motion 00:23:10 7 K 40
277 Gitte Lydrup Rødekro-IF Motion 00:23:15 8 K 40
44 Joan Høeg AAIG Aabenraa 00:23:30 9 K 40
515 Lis Sievertsen Rødekro-IF Motion 00:24:11 10 K 40
419 Tina Ohlsen AAIG Aabenraa 00:24:30 11 K 40
465 Anette Bock ØIF LØBERNE 00:24:30 12 K 40
269 Lotte Friis HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:24:42 13 K 40
595 Lis Nielsen ØIF LØBERNE 00:24:43 14 K 40
22 Nina E. Wolff Klomk 00:25:00 15 K 40
584 Britta Jensen AAIG Aabenraa 00:25:26 16 K 40
316 Birgitte Raun Haderslev Tri 2000 00:25:54 17 K 40
492 Birthe Wolf ØIF LØBERNE 00:26:15 18 K 40
769 Anna Marie Bie Lundgaard AAIG Aabenraa 00:26:17 19 K 40
101 Gitte Marie Schultz Iversen AAIG Aabenraa 00:26:31 20 K 40
527 Ingemarie Bruhn ØIF LØBERNE 00:27:02 21 K 40
379 Lisbeth Myrthu Rødekro-IF Motion 00:27:16 22 K 40
365 Tina Ketelsen Løgumkloster Løbemotion 00:27:23 23 K 40
659 Hanne Andresen AAIG Aabenraa 00:27:32 24 K 40
104 Birgitta Waller AAIG Aabenraa 00:27:52 25 K 40
74 Silvia Sørensen AAIG Aabenraa 00:28:42 26 K 40
68 Lone Wierper Klomk 00:28:47 27 K 40
35 Valborg Svendsen ØIF LØBERNE 00:28:47 28 K 40
700 Bente A. Nielsen Rødekro-IF Motion 00:28:48 29 K 40
697 Solveig Bille Rasmussen Nustrup UF 00:28:52 30 K 40
182 Anette Andersen HFIF Motion 00:29:13 31 K 40
233 Åse Lausdahl AAIG Aabenraa 00:29:18 32 K 40
514 Jane Wollesen Rødekro-IF Motion 00:29:26 33 K 40
592 Brigitte Jacobsen ØIF LØBERNE 00:29:47 34 K 40
502 Jonna Krog Hansen Guderup Løbeklub 00:29:49 35 K 40
281 Dorte Lykkegaard Andersen Rødekro-IF Motion 00:30:01 36 K 40
412 Charlotte Thymann HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:30:41 37 K 40
405 Laila Mattesen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:32:19 38 K 40
538 Tineke Lund Vejen AF - atletik og løbemotion 00:32:52 39 K 40
205 Anette Højrup Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:33:23 40 K 40
555 Heidi Dahl Hansen GIG - Løb og motion Gråsten 00:38:50 41 K 40
612 Jens Gydesen AAIG Aabenraa 00:24:29 1 M 40
802 Andreas Petz Rødekro-IF Motion 00:24:51 2 M 40
162 Erling Grete løjtlands løbeklub 00:26:26 3 M 40
512 Jan Scheel Rødekro-IF Motion 00:26:45 4 M 40
800 Jan Koester Trias Flenburg 00:27:25 5 M 40
521 Henrik Andresen Rødekro-IF Motion 00:27:46 6 M 40
693 Allan Højmark Vilstrup UIF 00:28:15 7 M 40
392 Carsten Frandsen Rødekro-IF Motion 00:28:33 8 M 40
340 Rene Marcimak Rødekro-IF Motion 00:28:37 9 M 40
139 Michael Hartmann BCK løb 00:28:43 10 M 40
96 Torben Pedersen Jels Løbemotion 00:29:21 11 M 40
253 Stig Vendelboe Jensen AAIG Aabenraa 00:29:27 12 M 40
371 Tommy Ravn Rødekro-IF Motion 00:29:49 13 M 40
469 Bent Christiansen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:30:10 14 M 40
108 Henning Frederiksen Bolderslev løbeklub 00:30:16 15 M 40
803 Brian Boisen DGI dagskort 00:30:33 16 M 40
347 Jan Tygsen Rødekro-IF Motion 00:30:59 17 M 40
250 Kurt Kjeldsen løjtlands løbeklub 00:31:41 18 M 40
14 Lau Jepsen Ribe Motion 00:32:01 19 M 40
366 Torben Severinsen Løgumkloster Løbemotion 00:32:02 20 M 40
16 Frank Reimer BCK løb 00:32:04 21 M 40
556 Allan Dahl Hansen GIG - Løb og motion Gråsten 00:32:19 22 M 40
386 Hans Oluf Lund HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:32:34 23 M 40
231 Allan Lorentsen AAIG Aabenraa 00:32:38 24 M 40
43 Ulrik Frederiksen AAIG Aabenraa 00:32:54 25 M 40
387 Peter Overgaard Danielsen Rødekro-IF Motion 00:32:57 26 M 40
654 Ole Thomsen BOG løb 00:33:01 27 M 40
498 Kurt Gren Vojens løbeklub 00:34:00 28 M 40
499 Poul Anders Hansen Guderup Løbeklub 00:34:21 29 M 40
298 Hans Clausen Rødekro-IF Motion 00:34:48 30 M 40
122 Flemming Olesen AAIG Aabenraa 00:35:06 31 M 40
816 Hans Hansen Toflud IF 00:35:16 32 M 40
822 Frank Sørensen DGI dagskort 00:35:55 33 M 40
801 Heine Dransfeldt Løgumkloster Løbemotion 00:36:05 34 M 40
696 Brian Enné Nustrup UF 00:36:24 35 M 40
422 Thomas Maschoreck Sygehus Sønderjylland 00:36:40 36 M 40
192 Lars Jespersen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:38:35 37 M 40
206 Jan Bauer-Jensen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:38:46 38 M 40
424 Steen Jepsen Sygehus Sønderjylland 00:41:28 39 M 40
817 Aage Schmidt Toflud IF 00:42:23 40 M 40
51 Borgarhjørt Holm Ribe Motion 00:19:50 1 K 45
383 Marianne Schøler Nielsen Rødekro-IF Motion 00:21:14 2 K 45
98 Kirsten Petz Frandsen KOLDING KFUM 00:22:21 3 K 45
248 Gitte Wind løjtlands løbeklub 00:22:26 4 K 45
47 Solvej Oltmann Løgumkloster Løbemotion 00:22:33 5 K 45
520 Lene Wind Andersen Rødekro-IF Motion 00:22:56 6 K 45
239 Lene Sørensen Vojens løbeklub 00:23:16 7 K 45
652 Jette Schultz AAIG Aabenraa 00:23:26 8 K 45
351 Jeanette Bisgaard Rødekro-IF Motion 00:23:27 9 K 45
638 Annette Friis Løgumkloster Løbemotion 00:23:47 10 K 45
593 Hanne Rasmussen ØIF LØBERNE 00:23:58 11 K 45
551 Helle Kulby AAIG Aabenraa 00:24:17 12 K 45
413 Hanne Juhl HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:24:25 13 K 45
92 Anne-Marie Salby AAIG Aabenraa 00:25:01 14 K 45
285 Betina Hansen Rødekro-IF Motion 00:25:04 15 K 45
630 Lilian Kaad GIG - Løb og motion Gråsten 00:25:09 16 K 45
348 Nina Jansen Rødekro-IF Motion 00:25:53 17 K 45
85 Helle Haugaard Ribe Motion 00:26:15 18 K 45
331 Maja Lorenzen Rødding Cross 00:26:37 19 K 45
480 Anne Nonbo Lund ØIF LØBERNE 00:27:03 20 K 45
511 Bente Beenfeldt ØIF LØBERNE 00:27:04 21 K 45
567 Birthe Selimann Andersen Læborg Runners 00:27:04 22 K 45
78 Karen Skov Reimann ECCO Running 00:27:51 23 K 45
134 Helle Majke Jensen Ribe Motion 00:28:21 24 K 45
401 Elisabeth Laasholdt Rødekro-IF Motion 00:28:36 25 K 45
633 Lise Søgaard Læborg Runners 00:28:55 26 K 45
460 Anna Ladegaard Vojens løbeklub 00:28:59 27 K 45
99 Anne Matzen Rødding Cross 00:29:11 28 K 45
133 Nina B. Nielsen Ribe Motion 00:29:49 29 K 45
436 Elsebet Hansen ECCO Running 00:30:11 30 K 45
768 Susanne Holmelund Jørgensen KOLDING KFUM 00:31:18 31 K 45
761 Charlotte Durand DGI dagskort 00:31:22 32 K 45
522 Inge Lilbæk Cenholt ØIF LØBERNE 00:31:42 33 K 45
241 Anette T. Faarbæk Vejen AF - atletik og løbemotion 00:32:42 34 K 45
345 Runa Kastbjerg Steffensen Rødekro-IF Motion 00:35:32 35 K 45
95 Ute Wagner Tønder løbeklub/Atletik-Motion 00:35:33 36 K 45
431 Helle Schmidt Sygehus Sønderjylland 00:35:51 37 K 45
304 Heidi Thomsen Rødekro-IF Motion 00:37:31 38 K 45
278 Bo Holm Rødekro-IF Motion 00:26:43 1 M 45
313 Henrik Klint Haderslev Tri 2000 00:26:52 2 M 45
327 Per Rasmussen AAIG Aabenraa 00:26:57 3 M 45
660 Per Buchhave AAIG Aabenraa 00:27:30 4 M 45
259 Mogens Michelsen Petersen RKCC 00:27:40 5 M 45
308 Michael Kildal Frederiksen Haderslev Tri 2000 00:27:49 6 M 45
295 Povl Erik Beck Rødekro-IF Motion 00:27:51 7 M 45
103 Jørgen Juhl Vojens løbeklub 00:28:27 8 M 45
814 Ole Johansen KOLDING KFUM 00:28:29 9 M 45
531 Jes Aage Henning KOLDING KFUM 00:28:50 10 M 45
80 Gert Van Den Heuvel Løgumkloster Løbemotion 00:29:08 11 M 45
810 Thomas Thinghuus Haderslev Tri 2000 00:29:14 12 M 45
368 Frits Detlefsen Rødekro-IF Motion 00:29:16 13 M 45
714 Kim Lassen Rødekro-IF Motion 00:29:41 14 M 45
106 Ib Hansen AAIG Aabenraa 00:29:57 15 M 45
589 Hans Jørgen Rheder Rødekro-IF Motion 00:30:06 16 M 45
284 John Hansen Rødekro-IF Motion 00:30:07 17 M 45
646 Peter Bonnichsen Løgumkloster Løbemotion 00:30:12 18 M 45
562 Ejner Christensen GIG - Løb og motion Gråsten 00:30:14 19 M 45
563 Christen Laursen KOLDING KFUM 00:30:18 20 M 45
545 Uffe Madsen Bov IF 00:30:19 21 M 45
352 Peder Bisgaard Rødekro-IF Motion 00:30:25 22 M 45
410 Kim Roesdahl Petersen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:30:34 23 M 45
813 Paul Albæk Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:30:55 24 M 45
199 Bjarne Thomsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:31:10 25 M 45
113 Jan Petersen AAIG Aabenraa 00:31:11 26 M 45
70 Peter Sørensen Klomk 00:31:15 27 M 45
86 Mogens Haugaard Ribe Motion 00:31:40 28 M 45
12 Jacob R.Møller KOLDING KFUM 00:31:44 29 M 45
474 Torben Schmidt Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:31:46 30 M 45
306 Hans Dahl Haderslev Tri 2000 00:32:04 31 M 45
516 Kim Cenholt ØIF LØBERNE 00:32:04 32 M 45
811 Arne Matthiesen RKCC 00:32:12 33 M 45
155 Jens Asmussen BOG løb 00:32:15 34 M 45
656 Jesper Steffensen AAIG Aabenraa 00:32:18 35 M 45
667 Allan Krarup Esbjerg Tri & Multisport 00:32:23 36 M 45
671 Mogens Ethelberg Esbjerg Tri & Multisport 00:32:23 37 M 45
587 Torben Jacobsen Rødekro-IF Motion 00:32:50 38 M 45
681 Carsten Aarøe Vilstrup UIF 00:32:55 39 M 45
407 Verner Rasmussen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:33:06 40 M 45
194 Steen Holm Pehrsson Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:33:51 41 M 45
292 Dirk Johannsen Løgumkloster Løbemotion 00:33:57 42 M 45
123 Torben Råberg AAIG Aabenraa 00:34:08 43 M 45
411 Jørn Thymann HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:34:09 44 M 45
441 Kaj Nielsen Læborg Runners 00:34:20 45 M 45
707 Jens Lassen AAIG Aabenraa 00:34:24 46 M 45
94 Jens Bonde-Petersen BOG løb 00:34:32 47 M 45
73 Poul Erik Sørensen AAIG Aabenraa 00:34:32 48 M 45
222 Sven Ritter Bov IF 00:34:45 49 M 45
146 Henry Schultz BCK løb 00:34:50 50 M 45
23 Bendix Wolff Klomk 00:34:50 51 M 45
541 Thomas Faarbæk Vejen Tri & Motion 00:34:52 52 M 45
187 Dres Rasmussen HFIF Motion 00:34:52 53 M 45
230 John Richard Allsopp DGI dagskort 00:35:24 54 M 45
730 Jan Christiansen BUIF 00:35:47 55 M 45
639 Jon Lassen Løgumkloster Løbemotion 00:35:48 56 M 45
87 Bent Hausted Ribe Motion 00:36:08 57 M 45
581 Jan Kjeldsen Tønder løbeklub/Atletik-Motion 00:36:39 58 M 45
97 Michael Frandsen KOLDING KFUM 00:37:20 59 M 45
10 Leif Sønderup Hansen Ribe Motion 00:37:54 60 M 45
427 Peer Hinrichsen Sygehus Sønderjylland 00:38:34 61 M 45
196 Kim Ditlevsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:38:49 62 M 45
191 Flemming Søe-Pedersen AAIG Aabenraa 00:38:57 63 M 45
457 Benny Christiansen BOG løb 00:39:20 64 M 45
341 Hans Juhl Rødekro-IF Motion 00:39:25 65 M 45
4 Leif Chr. Andresen Vidar Motion 00:39:43 66 M 45
393 Jan Jansen Rødekro-IF Motion 00:41:11 67 M 45
314 Tom Lund Haderslev Tri 2000 00:41:35 68 M 45
804 Peter Bøgh Kerstens ECCO Running 00:42:29 69 M 45
540 Bjarne Lund Vejen AF - atletik og løbemotion 00:45:39 70 M 45
112 Anette Hansen AAIG Aabenraa 00:21:40 1 K 50
49 Gerda Nicolaisen Løgumkloster Løbemotion 00:22:16 2 K 50
560 Birgitte Bille Schøning GIG - Løb og motion Gråsten 00:23:32 3 K 50
300 Marianne Vallentin Kjer Rødekro-IF Motion 00:24:11 4 K 50
762 Rita Hendriksen Løgumkloster Løbemotion 00:25:52 5 K 50
574 Jette Simonsen løjtlands løbeklub 00:26:14 6 K 50
226 Birgit Nielsen Løgumkloster Løbemotion 00:26:16 7 K 50
109 Birthe Fog Rødding Cross 00:26:37 8 K 50
645 Lona Skov Løgumkloster Løbemotion 00:26:41 9 K 50
287 Kirsten Aakjær Rødekro-IF Motion 00:27:00 10 K 50
679 Anette Dons Jensen Jels Løbemotion 00:27:02 11 K 50
65 Merete Sønderup Hansen Ribe Motion 00:27:14 12 K 50
705 Gitte Kolbeck Augustenborg løbeklub 00:27:17 13 K 50
435 Anette Andersen ECCO Running 00:27:51 14 K 50
468 Margit Christensen DGI dagskort 00:28:01 15 K 50
13 Lilli Carstensen Ribe Motion 00:28:21 16 K 50
288 Jette Bonde Løgumkloster Løbemotion 00:28:56 17 K 50
121 Susanne Nørrelund Sørensen Vejle IF 00:28:58 18 K 50
759 Jytte Koch løjtlands løbeklub 00:29:13 19 K 50
616 Susanne Skovmand Guderup Løbeklub 00:29:30 20 K 50
627 Connie Kaas AAIG Aabenraa 00:29:50 21 K 50
158 Pia Jørgensn Bov IF 00:30:55 22 K 50
649 Rita W. Jessen Løgumkloster Løbemotion 00:30:59 23 K 50
443 Gitte Saldern Juhl AAIG Aabenraa 00:31:31 24 K 50
175 Gitte Bech Jensen Vejen AF - atletik og løbemotion 00:33:07 25 K 50
678 Inge Binzus Run For Life Ravsted 00:33:13 26 K 50
369 Dorte Skovsende Rødekro-IF Motion 00:34:46 27 K 50
715 Jytte Ravn Clausen Christiansfeld Løbeklub 00:36:10 28 K 50
317 Tommy Seeberg Haderslev Tri 2000 00:25:29 1 M 50
591 John Iversen Rødekro-IF Motion 00:25:38 2 M 50
63 Knud Bangsgaard Vejle IF 00:27:00 3 M 50
389 Egon Thomsen Rødekro-IF Motion 00:28:32 4 M 50
299 Ejvind Kjer Rødekro-IF Motion 00:30:12 5 M 50
270 Mogens Nielsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:30:17 6 M 50
403 Per Koustrup HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:30:28 7 M 50
408 Karl Hansen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:30:51 8 M 50
268 Søren Sørensen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:31:04 9 M 50
234 Lars Bo Hansen AAIG Aabenraa 00:31:07 10 M 50
370 Bjarne Vesterager-Sørensen Rødekro-IF Motion 00:31:21 11 M 50
382 Christian Schultz Rødekro-IF Motion 00:31:27 12 M 50
473 Kim Gottfriedsen Vojens løbeklub 00:32:05 13 M 50
819 Kim Juhl Jørgensen KOLDING KFUM 00:32:06 14 M 50
144 Erik M V Sørensen BCK løb 00:32:19 15 M 50
150 Jens Sandahl Sørensen Tønder løbeklub/Atletik-Motion 00:33:01 16 M 50
400 Preben Laasholdt Rødekro-IF Motion 00:33:13 17 M 50
396 Sven Christensen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:33:48 18 M 50
220 Rüdiger Möller Bov IF 00:34:02 19 M 50
434 Andreas Möller AAIG Aabenraa 00:34:45 20 M 50
815 Steen Rosenberg Toflud IF 00:34:53 21 M 50
57 Bent Conrad ECCO Running 00:35:03 22 M 50
706 Kai Kolbeck Augustenborg løbeklub 00:35:54 23 M 50
286 Steen Aakjær Rødekro-IF Motion 00:36:12 24 M 50
472 Uffe Gram HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:37:01 25 M 50
640 Jens Jensen Tønder løbeklub/Atletik-Motion 00:37:03 26 M 50
641 Jakob Nissen Løgumkloster Løbemotion 00:37:09 27 M 50
204 Henrik Larsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:37:31 28 M 50
466 Steen Zaulich Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:37:45 29 M 50
455 Peter B. Christiansen Vojens løbeklub 00:37:52 30 M 50
7 Henning Fredberg Ribe Motion 00:38:26 31 M 50
305 Lars Erik Thomsen Rødekro-IF Motion 00:38:35 32 M 50
489 Anders Truelsen Vojens løbeklub 00:38:38 33 M 50
388 Henrik Heinemeier HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:39:18 34 M 50
453 Poul-Erik Borg Michelsen Vojens løbeklub 00:39:42 35 M 50
685 Jakob Richard Olsen Vilstrup UIF 00:40:25 36 M 50
91 Kim Salby AAIG Aabenraa 00:40:35 37 M 50
358 Eli Fuglø Vejen AF - atletik og løbemotion 00:42:23 38 M 50
501 Bent Olofsen Vojens løbeklub 00:47:35 39 M 50
367 Bodil Nielsen AAIG Aabenraa 00:22:50 1 K 55
279 Lisbeth Bay Rødekro-IF Motion 00:23:11 2 K 55
271 Lise Rasmussen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:24:15 3 K 55
338 Jytte Faaborg BCK løb 00:24:35 4 K 55
235 Petra Vig Jørgensen AAIG Aabenraa 00:25:01 5 K 55
772 Dorte Spangsmark Rødding Cross 00:26:21 6 K 55
224 Lis Høier Bov IF 00:27:02 7 K 55
573 Lis Jørgensen løjtlands løbeklub 00:27:02 8 K 55
176 Grethe Nissen Jels Løbemotion 00:27:07 9 K 55
773 Lone Pedersen Rødding Cross 00:29:36 10 K 55
691 Charlotte Carlsen Løgumkloster Løbemotion 00:30:43 11 K 55
28 Britt Skinnerup Ribe Motion 00:31:19 12 K 55
614 Birthe Hougaard Jørgensen Guderup Løbeklub 00:31:41 13 K 55
164 Margit Christensen Novrup ECCO Running 00:31:57 14 K 55
130 Dorthe Petersen AAIG Aabenraa 00:32:09 15 K 55
428 Kirsten S. Jørgensen Sygehus Sønderjylland 00:32:29 16 K 55
458 Kirsten Pihl Vojens løbeklub 00:34:45 17 K 55
53 Karin Skov Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:36:08 18 K 55
377 John Lorenzen Rødekro-IF Motion 00:27:13 1 M 55
497 Hans Chr. Møller Guderup Løbeklub 00:29:10 2 M 55
5 Ove Schneider AAIG Aabenraa 00:30:02 3 M 55
280 Benny Schulz RKCC 00:30:56 4 M 55
149 Hans Jørgen Christensen BCK løb 00:31:41 5 M 55
418 Bent M. Pedersen BCK løb 00:31:41 6 M 55
156 Dan B. Nielsen AAIG Aabenraa 00:32:35 7 M 55
154 Ove Lausten Vejle IF 00:32:39 8 M 55
445 Henning Appel Larsen Vojens løbeklub 00:33:10 9 M 55
244 Jes Chr. Wilhelmsen AAIG Aabenraa 00:33:13 10 M 55
440 Jens K. Farsinsen Løgumkloster Løbemotion 00:33:58 11 M 55
217 Gerhard Gehrt BOG løb 00:33:59 12 M 55
621 Svend Arne Dynnweber Guderup Løbeklub 00:34:53 13 M 55
598 Alex Kring Nielsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:34:57 14 M 55
193 Ove K. Andersen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:35:18 15 M 55
225 Laurids Pedersen Bov IF 00:36:17 16 M 55
2 Svend Åge Thiim Ribe Motion 00:36:19 17 M 55
116 Ole Hohlmann AAIG Aabenraa 00:36:28 18 M 55
528 Kurt Winther Christensen Guderup Løbeklub 00:37:02 19 M 55
376 Arne Aebeløe Rødekro-IF Motion 00:37:28 20 M 55
3 Finn Østergaard Ribe Motion 00:38:14 21 M 55
701 Jan Agergaard Rødekro-IF Motion 00:38:16 22 M 55
216 Hans Jørgensen Vidar Motion 00:38:55 23 M 55
256 Frede Vedstesen BCK løb 00:39:17 24 M 55
625 Harry Kaas AAIG Aabenraa 00:41:38 25 M 55
829 Henrik Petersen Rødekro-IF Motion 00:41:44 26 M 55
159 Andreas Peter Rebsdorf Bov IF 00:45:18 27 M 55
115 Anne Grete Jacobsen AAIG Aabenraa 00:23:46 1 K 60
265 Ingelise Juhl AAIG Aabenraa 00:25:16 2 K 60
585 Kirsten Toft Nielsen AAIG Aabenraa 00:28:34 3 K 60
494 Inge Madsen Guderup Løbeklub 00:29:25 4 K 60
451 Kirsten Kathrine Møller-Jensen Vojens løbeklub 00:29:58 5 K 60
17 Martha Friis Ribe Motion 00:30:18 6 K 60
223 Elisabeth Skibsted Bov IF 00:30:34 7 K 60
132 Inge Høeg Løgumkloster Løbemotion 00:31:04 8 K 60
8 Lilian Skønager Ribe Motion 00:31:13 9 K 60
34 Birte-Marie Hansen Ribe Motion 00:31:18 10 K 60
534 Ilse S. Simonsen Vejen AF - atletik og løbemotion 00:31:54 11 K 60
152 Birthe Christensen Løgumkloster Løbemotion 00:32:08 12 K 60
48 Svend Hansen Jels Løbemotion 00:31:07 1 M 60
255 Arne Ankersen AAIG Aabenraa 00:31:08 2 M 60
219 Aksel Skibsted Bov IF 00:31:12 3 M 60
264 Werner Juhl AAIG Aabenraa 00:32:09 4 M 60
329 Kaj M T Madsen Guderup Løbeklub 00:32:30 5 M 60
29 Leo Larsen Sønderborg Garnisons idrætforeni 00:32:33 6 M 60
138 Mogens Sylvester AAIG Aabenraa 00:33:36 7 M 60
536 Lorens Nielsen Rødekro-IF Motion 00:35:01 8 M 60
569 Finn Pauli Nielsen Læborg Runners 00:35:54 9 M 60
375 Klaus Nebrich HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:37:03 10 M 60
170 Hans Munk Jensen Vejen AF - atletik og løbemotion 00:37:08 11 M 60
631 Ole Ernst Petersen GIG - Løb og motion Gråsten 00:38:59 12 M 60
129 Vagn Oluf Olesen BOG løb 00:39:52 13 M 60
75 Johnny Lauritzen Vidar Motion 00:40:33 14 M 60
394 Jan Nøjsen HADERSLEV IDRÆTSFORENING 00:41:51 15 M 60
131 Christian Høeg Løgumkloster Løbemotion 00:42:29 16 M 60
503 Hans Jørgensen Guderup Løbeklub 00:42:37 17 M 60
491 Steen S. Nielsen Flyvestation Skrydstrup (IFS) 00:44:29 18 M 60
172 Lena D. Pedersen Vejen AF - atletik og løbemotion 00:31:23 1 K 65
169 Eva Baagøe Vejen AF - atletik og løbemotion 00:36:01 2 K 65
260 Jens Jørgen Kramer HAGI 00:29:30 1 M 65
586 Mogens Søndergaard Nielsen AAIG Aabenraa 00:33:59 2 M 65
310 Svend Anker Iversen Haderslev Tri 2000 00:35:12 3 M 65
151 Christian Christensen Løgumkloster Løbemotion 00:35:48 4 M 65
582 Carl-Egon Jørgensen HSUF 00:37:10 5 M 65
84 Erik Christensen Vidar Motion 00:37:36 6 M 65
79 Finn Mathiasen Vejle IF 00:38:54 7 M 65
337 Bent Pedersen Vidar Motion 00:41:51 8 M 65
500 Ferdinand Andresen Vojens løbeklub 00:43:08 9 M 65
446 Poul Møller-Jensen Vojens løbeklub 00:47:45 10 M 65
757 Agnethe Petersen Christiansfeld Løbeklub 00:28:49 1 K 70
179 Poul Bachmann Madsen Vejle IF 00:36:23 1 M 70
163 Helmuth Mattesen Vidar Motion 00:36:34 2 M 70
55 Harry Hansen AAIG Aabenraa 00:39:10 3 M 70
58 Bent Hansen KOLDING KFUM 00:39:54 4 M 70
657 Robin Watkin AAIG Aabenraa 00:42:04 5 M 70
218 Egon Johansen Bov IF 00:43:25 6 M 70
137 Kai M. Greve AAIG Aabenraa 00:47:35 7 M 70
76 Vagn Tonsberg KOLDING KFUM 00:44:05 1 M 75
77 Ernst Jensen KOLDING KFUM 00:44:45 2 M 75
510 John Yardy Guderup Løbeklub 00:45:26 3 M 75