19.01.2019
Dr. Nielsen's 10 års jubilæums Vinterhygge & parmaraton 
Vejle 

24.01.2019
Night-Trail afdeling 5 
Kolding 

03.03.2019
PELO´S GOKART WORLD MARATHON 
Svenstrup 

09.03.2019
HØFDE Ultra Trail 50km hygge 
Vejle 

17.03.2019
Taulov halvmarathon 
Taulov 

31.03.2019
Gran Fondo Jennum 
Jennum 

06.04.2019
Slotssø-Løbet 
Gråsten 

07.04.2019
Uhrskov trail 
Uhrehøje 

07.04.2019
Duathlon Classic 
Jels 

10.04.2019
Sydcup MTB afdeling 1 
Stensbæk 

24.04.2019
Syd Cup afdeling 2 
Kolding 

08.05.2019
Syd Cup afdeling 3 
Kelstrup 

11.05.2019
Vejrhøj Familieløb 
Fårevejle 

12.05.2019
Løkken marathon 
Løkken 

15.05.2019
Kongens Kær Løbet & Walk 
Vejle 

16.05.2019
Søløbet 
Nordborg 

17.05.2019
BISSEN MTB 
Svendborg 

18.05.2019
Tri på Tyren 
Lynge 

21.05.2019
Agerskov Triatlon 
Agerskov 

22.05.2019
SPORTMASTER Kvindeløb 
Valløby 

22.05.2019
Syd Cup afdeling 4 
Sønderborg 

25.05.2019
Løjtløbet 
Løjt 

25.05.2019
Nyborg Slotsløb 
Nyborg 

26.05.2019
Haderslev Triathlon 
Haderslev 

30.05.2019
Super Brugsen Galten Løbet 
Galten 

01.06.2019
Extreme VOLKSWAGEN Challenge 
Agerskov 

02.06.2019
Flugten til Hvalpsund 
Hvalpsund 

02.06.2019
Vejle Løbet 
Vejle 

08.06.2019
MTB-8t 
Aabenraa 

10.06.2019
HejlsNorLøbet 
Hejls 

10.06.2019
Søhøjlandets MTB marathon 
Silkeborg 

12.06.2019
Syd Cup afdeling 5 
Kloster 

14.06.2019
Havbundsløbet 
V. Vedsted 

16.06.2019
Jels triathlon 
Jels 

19.06.2019
Kvindeløbet i Geografisk Have 
Kolding 

22.06.2019
Syd Cup afdeling 6 
ved Hütti Trail (Brekendorf Tyskland) 

23.06.2019
Viborg Halvmarathon 
Viborg 

29.06.2019
8 Timers TRAIL Challenge i Rebild 
Rebild 

10.08.2019
Endure Traill 
Fårevejle 

14.08.2019
Syd Cup afdeling 7 
Aabenraa 

15.08.2019
DMI forbundsmesterskab i Triatlon og Duatlon 
Vordingborg 

24.08.2019
RAD HELNÆS 24 
Ebberup 

24.08.2019
Samsø marathon 
Samsø 

28.08.2019
Vadehavsløbet 
V. Vedsted 

28.08.2019
Sud Cup afdeling 8 
Hundsbæk plantage (Mudeaters) 

07.09.2019
Guldbæk Løbet 
Guldbæk 

07.09.2019
Asta Maries 24 Timers Løb 
København 

08.09.2019
GendarmLøb 
Broager 

11.09.2019
Syd Cup afdeling 9 
Tønder 

11.09.2019
Frøs Kvindeløb 
Vejle 

Powered by Sigsiu.NET