05.02.2022
Crossløbs-serie Sydøstjylland afdeling 5 
Taulov 

05.02.2022
Sønderjysk Cross Serie 2021/2022 6 afdeling 
Løgumkloster 

06.02.2022
Crossløb Fyn Afdeling 7 
Assens 

19.02.2022
POPUP Trail Cannonball Serie by FiT-Trailrun Nr. 2 SVANEMOSEN 
Vamdrup 

26.02.2022
Crossløbs-serie Sydøstjylland afdeling 6 
Kolding 

26.02.2022
Sønderjysk Cross Serie 2021/2022 7 afdeling 
Haderslev 

27.02.2022
Crossløb Fyn afdeling 8 
Lundeborg 

06.03.2022
FORT TIL FORT 
København 

12.03.2022
Crossløbs-serie Sydøstjylland afdeling 7 
Hedensted 

13.03.2022
Crossløb Fyn Afdeling 9 
Aarup 

19.03.2022
Unsupported Spring Classic 
Odder 

19.03.2022
Påske Challenge 
Sønder Stenderup 

20.03.2022
Taulov halvmaraton "Den Jyske Forårs klassiker" 
Taulov 

20.03.2022
Gudenåens Trailrun 
Tørring 

27.03.2022
Crossløb Fyn Afdeling 10 
Nyborg Vold 

02.04.2022
UNSUPPORTED WEST COAST GRVL 
Oksbøl 

03.04.2022
Copenhagen Coast Marathon 
Hvidovre 

03.04.2022
Duathlon Classic 
Jels 

03.04.2022
Vonsildløbet 
Vonsild 

09.04.2022
Walk aTon Juelsminde 
Julsminde 

10.04.2022
Sønderborg Forårs Tour 
Sønderborg 

11.04.2022
Virtuelt Påskeløb 
Hvidovre 

14.04.2022
Varnæsvigløbet 
Varnæs 

23.04.2022
Cross Duathlon Danmark Serien afdeling 1 
Stensbæk Plantage 

24.04.2022
South Coast Beach Marathon 
Marielyst strand 

27.04.2022
EAST COAST TRAIL 
Sæby 

30.04.2022
Vejrhøj Familie Trail 
Fårevejle 

01.05.2022
Lund RUN 
Lund 

05.05.2022
Beauté Pacifique kvindeløb 
Hadsund 

11.05.2022
Running Challenge # 1 
Sæby 

28.05.2022
HADERSLEV TRIATHLON 
Haderslev 

29.05.2022
Hele verden løber for LittleBigHelp 
Virtuelt 

04.06.2022
Kelstrup Cross Duathlon 
Kruså 

05.06.2022
Flugten til Hvalpsund 
Hvalpsund 

13.06.2022
Havbundsløbet 
V.Vedsted 

14.06.2022
Skraldemission 
Hvidovre 

18.06.2022
Midt24 
Snejbjerg 

18.06.2022
Drivvejen Unsupported 
Thyborøn 

19.06.2022
Jels triathlon 
Jels 

22.06.2022
3. Schleswiger Bike & Run Staffelmarathon 
Schleswig 

22.06.2022
Rådhusløbet 9300 
Sæby 

13.08.2022
Legind Bjerge skov Cross Duathlon 
Nykøbing Mors 

14.08.2022
Aabenraa Triathlon 
Aabenraa 

14.08.2022
Pandekageløbet 
Møgeltøder 

20.08.2022
12 timer i Jylland 
Viborg 

27.08.2022
Unsupported Grinder 
Vejle 

31.08.2022
Running Challenge # 2 
Sæby 

03.09.2022
Asta Maries 24 Timers Løb 
København 

24.09.2022
Staurby Cross Duathlon 
Middelfart 

15.10.2022
Den Fynske Øl-Rute Marathon 
Søby Ærø 

Powered by SobiPro